- O nás

O nás

30.01.2014 autor: Ondřej Jura

Firma KJO CZ s.r.o. (do 31.03.2009 KMO CZ s.r.o.) vznikla jako dceřiná firma společnosti Müller Offenburg GmbH & CO.KG. v roce 1996 se zaměřením na generální dodávku čerpacích stanic.

 

V letech 1996 – 2000 jsme pro společnost ESSO a DEA realizovali jako generální dodavatel stavební části čerpací stanice DEA v Plzni, Pardubicích, Praze (Záběhlice, Prosek), Chebu, Ostravě (Novinářská ul., Těšínská ul.). Dále pak čerpací stanice ESSO v Praze (Švehlova ul.), Ostravě, Brně, Plzni, Bratislavě, Folmavě, Sv. Kříži.

 

V letech 2000 – 2007 jsme zajišťovali pro společnost ESSO výrobu a montáž ocelové konstrukce přestřešení čerpacích stanic a to pro Českou Republiku, Slovensko a Maďarsko. Jednalo se o projekty ESSO v Košicích, Bratislavě, Mossonmagyarovar, Budapešť, Žilina, Piliscaba, Tarnok, Budakesz.

 

Kromě ocelových konstrukcí přestřešení čerpacích stanic zajišťujeme i výrobu jiných ocelových konstrukcí jako jsou např. haly, nakládací rampy, zábradlí, schodiště apod. Naším největším projektem v tomto spektru byla bezpochyby výroba ocelové střešní konstrukce budovy Ministerstva životního prostředí v Dessau (D). Tato zakázka byla realizována v roce 2003 a jednalo se řádově o 350 t.

 

Dále jsme realizovali také další ocelové konstrukce, např. ocelová konstrukce na prodloužení jeřábové dráhy v Kaiserslauternu (D), žárově zinkovanou ocelovou konstrukci skokanských můstků v Biberbau (D), výrobu ocelových balkonů pro firmu Intesco v Domažlicích, výrobu a montáž ocelového točitého schodiště pro firmu JUMP v Karlových Varech.     

 

V poslední době realizujeme řadu projektů v Kyselce pro firmu KMV a.s. (Karlovarské minerální vody). Zde je realizace soustředěna především na výrobu a montáž z nerezového materiálu.

 

Různé technologické ocelové konstrukce a stavby včetně opláštění realizujeme pro Linde GAS a.s. Jedná se o různé potrubní mosty, plošiny, dodávky ocelových konstrukcí strojoven včetně opláštění a to na Vřesové, Kralupech, Praze a v Ústí nad Labem. Mezi větší projekty patří výroba a montáž ocelové konstrukce včetně opláštění prodejen plynů svařovací techniky. Již realizované prodejny stojí v Novém Jičíně, Táboře a ve Vysokém Mýtě.

 

V současné době se naše společnost specializuje na výrobu a montáž lehkých ocelových konstrukcí a na práci s nerezovým deskovým i profilovým materiálem.

| štítky: